Uroczystości

Bal karnawałowy

Bal nad balami - odbył się w naszej szkole. W pięknych strojach karnawałowych, z uśmiechem na twarzyczkach powitaliśmy didżeja który bawił się z nami w ten szczególnie radosny dzień. Były tańce, zabawy, konkursy, prezenty i miły gość- Żółw Franklin. Na zakończenie czarodziejski dym rozpostarł chmurki nad salą i zakończył wspaniały bal, po którym na długi czas pozostaną tylko wspomnienia.

Dzień Matki

Dzień Matki to takie święto kiedy wszystkie serduszka biją mocniej. Aby uprzyjemnić naszym mamom ten dzień przygotowaliśmy krótki program artystyczny. Były więc wierszyki, piosenki, gorące życzenia i prezenty, które własnoręcznie wykonaliśmy. Po poczęstunku zaprosiliśmy mamy do wspólnej zabawy. Z wykorzystaniem animacyjnej chusty Klanzy wspaniale bawiliśmy się na sali gimnastycznej. W miłej i radosnej atmosferze spędziliśmy z mamami ten szczególny dzień, który zapewne na długo pozostanie w naszych wspomnieniach.

Kliknij, aby powiększyć

Mikołaj

Grudzień to dla dzieci radosny miesiąc, obfitujący w niespodzianki. W naszej grupie dokładnie szóstego grudnia pojawił się Mikołaj. Zanim wręczył każdemu dziecku podarunek miło sobie z nimi pogawędził. Na koniec spotkania wszyscy pozowali do zdjęcia z wyjątkowym gościem.

Bal księżniczek

Zajmowanie się sztuką w wieku dziecięcym pozwala na rozwinięcie odpowiednich umiejętności i takiego patrzenia na świat, aby wydobyć z niego to co piękne i dzielić się tym z drugim człowiekiem. Wielki Bal Księżniczek to przedsięwzięcie, w którym mamy do czynienia ze sztuką, to pomysł na wyjątkowy bal karnawałowy. Bal w świecie Disneya, który pozwoli choć na jeden dzień urzeczywistnić dziecięce marzenia. Aby przyczynić się do ustanowienia kolejnego rekordu na największy bal księżniczek na świecie, wszystkie dziewczynki z oddziału przedszkolnego przebrały się za księżniczki, natomiast chłopcy w większości byli krasnoludkami. Inspiracją do wyboru takich strojów była oczywiście jedna z bajek Disneya pt. "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków". Do tej tematyki nawiązywała również dekoracja sali oddziału - stanowiła ona część komnaty krasnoludków. Oprócz wspaniałej zabawy tanecznej dzieci brały też udział w zabawach i konkursach, które urozmaiciły bal i były okazją do wykazania się wiedzą i umiejętnościami. Bal zapewne będzie przez długi czas mile wspominany, a te najbardziej ekscytujące momenty zostaną uwiecznione w kronice balu.

Rok szkolny 2008/2009

Zabawa choinkowa

To dzień, na który wszyscy czekają. W tym roku uczniowie klasy drugiej przygotowali dla nas przedstawienie z okazji Małopolskiego Roku Przedszkolaka. Potem w balowych strojach, podziwiani przez rodziców braliśmy udział w konkursach i zabawach. Bal uważamy za bardzo udany.

Spotkanie z Mikołajem

Tego gościa dzieci przywitały okrzykiem radości. Olbrzymi wór, który Mikołaj przyniósł ze sobą ukrywał wiele niespodzianek.Ale żeby przekonać się, co jest w jego wnętrzu, przedszkolaki musiały wyrecytować wiersz. Wywiązały się z tego zadania znakomicie, więc nagroda czekała na każdego.